RFP Wiki RFP Instagram RFP Last.FM RFP YouTube RFP Twitter RFP Facebook RFP G+
CZ / EN / PL / DE
Rock for People logo Rock for People logo

ROCK FOR PEOPLE

Hudební festival

3—5/7
2014
Festivalpark
Hradec Králové
20. narozeniny
Vstupenky t-music logo

Dotazy ke vstupenkám

Zde pokládejte dotazy týkající se festivalu Rock for People. Pište, prosím, rovnou do předpřipravených témat.

Re: cenu lístků

Příspěvekod peky913 » pát 27. dub 2012 23:08

jsem chtěl odpovědět úplně stejně, možná ještě přidal ,- ale přišlo mi to neadekvátní :-D
peky913
RFP ladič kytar

Pohlaví: Muž

Re: cenu lístků

Příspěvekod Gonda » pát 27. dub 2012 23:21

tak pro priste mas svoleni a konec spamu a zamknout vlakno
#kozelzahradníkem
Zajistěte si pohodlné stáří s čtvrtým důchodovým pilířem Umři včas.
Od 1.1.2013 není prezident ČR prezidentem mé osoby. #amnestie #zeman #karel
Následník rodinného prokletí -> LP sběratel #48ks více:
http://www.last.fm/user/_gonda_
Gonda
RFP sólista

Re: Dotazy ke vstupenkám

Příspěvekod kantu » ned 06. kvě 2012 13:09

Ahoj mám asi hodně hloupý dotaz ale chci, se zeptat když na webu pro partičky je napsáno že šéf musí objednat min. 5 celofestivalových vstupenek... a když si najdu vstupenky je tam i benefit pro partičky tak jsem trochu zmatený můžete mi prosím poradit co mám vybrat ? :D díky
kantu
RFP kolemjdoucí

Příspěvekod Petr » ned 06. kvě 2012 13:46

kantu, vidím to tak, že vstupenka "benefit" za 350 je pro ty, kdo chtějí dodatečně utvořit partičku, ale už mají lístky koupené dříve, tedy se slevou...protože benefit pro Partičky má nějaskou hodnotu a ta je kalkulovaná ze současné ceny vstupenky. Takže ti, kdo si pořídili levnější vstupenku, ale chtějí mít tričko atd....., mají nyní možnost využít tuto cestu. Pokud vstupenky nemáš, tak "benefit pro partičky" se tě netýká....
Mládí je nejkrásnější dobou života, škoda, že musíme nejdříve zestárnout, abychom to pochopili...
Petr
RFP doprovodná kytara

Příspěvekod Tomáš - TFP » ned 06. kvě 2012 15:29

Je to přesně tak jak říká Petr. Stačí nakoupit v jedné objednávce 5 a více vstupenek na RfP 2012 za 1.600Kč a automaticky se vám založí partička a dostanete e-mail s dalšími instrukcemi.
www.ticketsforpeople.cz - help: tomas@rockforpeople.cz
Dotazy na vstupenky, festival - zodpovíme, poradíme, vyřešíme!
Tomáš - TFP
Administrátor

Camel lístky

Příspěvekod Melanie » pon 07. kvě 2012 02:56

Ahojte:) kamarádi mi sbírají camel kartičky, abych mohla mít lístek za 800, ale při prohlížení stránky objevtevicemuziky.cz mi to přišlo maličko podezřelý a nejsem si úplně jistá, jestli je to naprosto legitimní vstupenka a ne nějakej omezenej nesmysl.. Taky nevím, kolik a jakejch kartiček mám mít, nikde jsem to tam nevyčetla.. nevíte o tom náhodou něco víc? Taky třeba jak to bude s nákupem lístků - koupím je online, v kamenném obchodě, na místě...?
Dík moc
Melanie

Re: Camel lístky

Příspěvekod Tomáš - TFP » pon 07. kvě 2012 08:35

Ahoj, prvně nutno říci, že akce Camel nemá s RfP organizačně nic společného a tedy nedostáváme k akci jakékoli informace. Camel si jednoduše nakoupil lístky, které dává levněji skrze tuto akci. Odpovědi tedy budou založené na zkušenosti z minulých let, případně logických domněnek.

Camel nakupuje vstupenky za plnou cenu od RfP, tzn. jde o plnohodnotné vstupenky. Kartičky by měly být tři různé a označené jakožto A, B, C. Nevím ale jak je značení provedeno přímo na kartičkách, teoreticky by ale měly jednoduše existovat pouze tři varianty kartiček. Je tedy potřeba je najít.
Nákup lístků, respektive jejich doplatek probíhal v posledních 2 letech přímo na místě, kdy měl Camel stánek vedle pokladny na prodej lístků a bylo potřeba mít 3 kartičky, daný obnos peněz a současně je ale nutné mít kartičky zaregistrované přes objevtevicemuziky.cz se jménem a dalšími údaji a na místě se prokázat vytisknutou registrací.

Pro jistější a třeba i podrobnější informace směřovat dotazy na Camel či Objevtevicemuziky.cz
Tomáš - TFP
Administrátor

Příspěvekod Tomáš - TFP » úte 15. kvě 2012 20:03

Aktuální novinka, VIP lístky již k dispozici na Tickets for People. K dispozici i varianta s pronajatým a již postaveným stanem.
Tomáš - TFP
Administrátor

Příspěvekod Suki » úte 15. kvě 2012 20:27

Takže klasická vipka 3500 a vipka s předem postaveným stanem na způsob kempingski nebo nescafe 4500. Z toho mi vychází, že ta náhrada za kempingski a nescafé bude za 1000 kč. Nebo se ta cena bude lišit mimo prostory VIP kempu? :-)
Komu se to nelíbí ať mi prdel políbí
Suki
RFP Sborista

Příspěvekod Macaque » úte 15. kvě 2012 20:30

tak snad bude levnější než ve VIP :-D
přeci jenoom budeme obyčejný póvl :-D
http://www.csfd.cz/uzivatel/114775-izeze/

http://www.last.fm/user/Izeze
Macaque
RFP sólista

PředchozíDalší